AnalizNASDAQNASDAQ 100NASDAQ ANALIZNasdaq YatırımıNASDAQ YORUM

11 Nisan ABD Açılış Öncesi En Hareketli Hisseler

100$ ile Tesla Hissesi Nasıl Alınır?

11 Nisan ABD Açılış Öncesi En Hareketli Hisseler , Açılış öncesi en çok hareket eden hisse senetleri,

Tesla, Nio, Veru, Sailpoint Technologies

 

Nio (NIO): Çin merkezli elektrikli otomobil üreticisinin hisseleri, Covid-19 ile ilgili tedarik zinciri kesintileri nedeniyle üretimi askıya almasının ardından piyasa öncesi eylemde %8,4 düştü.

Tesla'nın başı Elon Musk'ın Twitter paylaşımlarıyla dertte - Son Dakika  Haberleri

Tesla (TSLA): Tesla, ilk çeyrekte 310.000’den fazla araç teslim etti; bu, elektrikli araç üreticisi için bir rekor, ancak Wall Street konsensüs tahminlerinin altında. Tesla, piyasa öncesi işlemlerde %1 kazandı.

DAX nedir? DAX endeksi nedir?

DAX endeks hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

 

11 Nisan ABD Açılış Öncesi En Hareketli Hisseler

Veru (VERU):İlaç üreticisinin hisseleri, hastanede yatan Covid-19 hastalarını tedavi etmek için deneysel ilacının “ezici” etkililik kanıtını bildirdikten sonra ön pazarda %24,8 arttı. Tedavi için acil kullanım izni almak için Gıda ve İlaç İdaresi ile görüşecek.

Veru to Report Fiscal 2022 First-Quarter Financial Results,

Altcoin Nedir?  Hangi Altcoin Alınmalı?  NFT Nedir? 

Altcoin hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

 

11 Nisan ABD Açılış Öncesi En Hareketli Hisseler

Sailpoint Technologies (SAIL): Siber güvenlik şirketinin hisseleri, özel sermaye şirketi Thoma Bravo tarafından 6,9 milyar $ veya hisse başına 65,25 $ karşılığında satın alınmayı kabul ettikten sonra piyasa öncesi ticarette %29,5 arttı.

Twitter (TWTR): Twitter, Elon Musk’ın Twitter yönetim kuruluna katılmayacağının açıklanmasının ardından ön pazarda %1,5 düştü. Musk geçen hafta %9,2 hissesini açıkladı ve ardından yönetim kuruluna katılacağı haberi geldi. Her iki taraf da iptal için bir sebep vermedi.

Shopify (SHOP): E-ticaret platformu şirketinin hissesi, 10’a 1 hisse bölünmesini ve CEO Tobi Lutke’nin oy gücünü artıracak yeni bir “kurucu hissesi” oluşturulmasını önerdikten sonra ön pazarda %1.1 arttı. mevcut %34’ten %40’a.

 

Shopify CEO'su, Şirketi DeFi Ekosistemine Entegre Etmek İstiyor • Coinkolik

AT&T (T):AT&T, WarnerMedia biriminin Discovery Communications’a bölünmesini Cuma günü geç saatlerde tamamladıktan sonra, yeni birleştirilmiş Warner Brothers Discovery (WBD) stokunun bugün yeni adıyla ticarete başlamasıyla ön pazarda %1.9 arttı. ve hisse senedi sembolü. Ayrıca, Deutsche Bank, güçlü eğlence içeriği göz önüne alındığında, Warner Brothers Discovery’yi “en iyi seçim” olarak adlandırdı.

Nvidia (NVDA): Grafik yonga üreticisinin hissesi, yetkili hisse sayısını ikiye katlamak için hissedar onayı isteyeceğini açıklamasının ardından, piyasa öncesi eylemde %3 düştü. Bu, Nvidia’ya başka bir hissedar oyu olmadan hisse senedi bölmeleri ve hisse senedi teşvikleri verme gibi eylemlerde bulunma esnekliği sağlayacaktır.

Lowe’s (LOW):Lowe’s, David Denton’ın finans direktörü olarak ayrıldığını açıkladıktan sonra ön pazarda %1 düştü. Denton, aynı işi ilaç üreticisi Pfizer’de (PFE) almak için ev geliştirme perakendecisinden ayrılıyor. 30 Nisan’dan itibaren Kıdemli Başkan Yardımcısı Brandon Sink ile değiştirilecek.

Nasdaq 100 nedir? Nasdaq 100 endeksi nedir?

 NASDAQ hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Related posts

Tesla Hissesi Almak için 3 ve Satmak için 1 Neden

Atilla

Tesla hissesi almak, Tesla 10 Yıl Sonra Nerede Olacak?

Atilla

ABD Piyasaları 22 Temmuz ( 17:00 )

Atilla

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul et Devamını oku