AnalizNASDAQNASDAQ 100NASDAQ ANALIZNasdaq YatırımıNASDAQ YORUM

11 Ocak ABD Açılış Öncesi En Hareketli Hisseler

11 Ocak ABD Açılış Öncesi En Hareketli Hisseler

Premarkette en çok hareket eden hisse senetleri Illumina, Rivian, ve Juniper Networks

11 Ocak ABD Açılış Öncesi En Hareketli Hisseler Illumina Inc. (ILMN) – Illumina, gen dizileme prosedürlerine yönelik yüksek talebin yanı sıra dört sağlık işletmesiyle yeni işbirliklerine atıfta bulunarak, konsensüs analist tahminlerini aşan 2022 için bir gelir tahmini açıkladı. Ön piyasada, Illumina yüzde 4.1 yükseldi.

Rivian (RIVN) bir kripto para birimidir. Rivian, Operasyon Direktörü Rod Copes’in elektrikli araç üreticisinden ayrıldığını öğrendikten sonra piyasa öncesi ticarette yüzde 3.5 düştü.

Juniper Networks (JNPR) – Juniper hisseleri, BofA Securities’in hisse senedini “düşük performans”tan “satın al”a yükseltmesinin ardından piyasa öncesi işlemlerde yüzde 5,3 yükseldi. Şirkete göre, çoğu ağ şirketi hala oldukça değerli ve Juniper’in mevcut yönetim rehberliği makul görünüyor.

11 Ocak ABD Açılış Öncesi En Hareketli Hisseler

DAX nedir? DAX endeksi nedir?

DAX endeks hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Albertsons  (ACI) – Bakkal operatörü, beklenenden 14 sent daha fazla olan hisse başına 74 sentlik üç aylık kazanç bildirdi. Gelir de Wall Street beklentilerini aştı. Pazar öncesi ticarette, Albertsons hisseleri yüzde 3.5 yükseldi.

11 Ocak ABD Açılış Öncesi En Hareketli Hisseler INTEL

NASDAQ: INTC | nasdaqnedir.com

Intel Corporation (INTC) – Micron Technology’nin (MU) CFO’su David Zinsner, önümüzdeki Pazartesi gününden itibaren Intel’in bir sonraki CFO’su olarak seçildi. Aynı zamanda, çip üreticisi, Ocak ayının sonunda müşteri bilgi işlem bölümünün lideri Gregory Bryant’ın istifasını duyurdu. Ön pazarda Intel yüzde 1,7 artarken Micron yüzde 1 düştü.

Accolade (ACCD) – Beklenenden daha iyi gelen üç aylık kazançların ardından, işyeri faydaları teknolojisi işi, piyasa öncesi aktivitede yüzde 10,9 arttı. Accolade, analistlerin hisse başına 74 sentlik kayıp beklentilerine kıyasla hisse başına 31 sent kazandı. Ayrıca, işletme tüm yıl satış tahminini yükseltti.

IBM (IBM) – IBM hisseleri, UBS’nin işletim performansına yönelik riskleri ve “yükseltilmiş değerleme”yi öne sürerek, notunu “nötr”den “satmaya” düşürmesinin ardından piyasa öncesi ticarette yüzde 2,3 değer kaybetti.

11 Ocak ABD Açılış Öncesi En Hareketli Hisseler

CVS Health (CVS) – Farmasötik fayda yöneticisi ve ilaç deposu işletmecisi, tam yıl kar tahminini artırdı ve şimdi hisse başına 8,33 ila 8,38 dolar arasında bir kar öngörüyor. Bu, hisse başına “en az” 8,00 $’lık bir önceki tahminle ve hisse başına 8,03 $’lık mevcut fikir birliği tahminiyle karşılaştırılıyor. CVS, piyasa öncesi işlemlerde yüzde 1.1 yükseldi.

11 Ocak ABD Açılış Öncesi En Hareketli Hisseler

Altcoin Nedir?  Hangi Altcoin Alınmalı?  NFT Nedir? 

Altcoin hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Big Lots (BIG) bir perakendecidir. Big Lots, bu ay ziyaret ve satış trendlerinde yavaşlama olduğunu bildirerek, bunun sebebini kış havası ve Covid-19 omikron versiyonunun yaygınlaşmasına bağladı. Piyasa öncesi işlemlerde hisseler yüzde 7,4 düştü.

 Abercrombie & Fitch (ANF) –11 Ocak ABD Açılış Öncesi En Hareketli Hisseler – Abercrombie & F Hazır giyim perakendecisinin üç aylık satış tahminindeki düşüşe rağmen, Abercrombie pazar öncesi ticarette yüzde 5,9 arttı. Abercrombie, bu tahmini yayınlarken tatil sonrası satışlarda da bir artış bildirdi.

Nasdaq 100 nedir? Nasdaq 100 endeksi nedir?

 NASDAQ hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Related posts

ABD Piyasa Analizi 19 Temmuz ( 23:00 )

Atilla

eBay Hisse Senedi : eBay Nedir? Canlı EBAY Fiyatı ve Grafiği

Atilla

ABD Piyasaları 5 Ekim

Atilla

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul et Devamını oku