AnalizNASDAQNASDAQ 100NASDAQ ANALIZNasdaq YatırımıNASDAQ YORUM

14 Ocak ABD Piyasası Açılış Öncesi Hareketli Hisseler

ABD Piyasa Analizi 15 Temmuz- 14 Ocak ABD Piyasası Açılış Öncesi Hareketli Hisseler BlackRock - ABD Piyasaları 25 Temmuz ( 17:00 )

ABD Piyasası Açılış öncesi çok hareket eden hisse senetleri

14 Ocak ABD Piyasası Açılış Öncesi Hareketli Hisseler BlackRock

BlackRock dördüncü çeyrekte hisse başına düzeltilmiş 10.42$ kazandı ve beklenenden biraz daha düşük satışlara rağmen ortalama 10.16$ beklentisini aştı. İlk kez, yönetim altındaki varlıklar 10 trilyon dolar seviyesini aştı.

JPMorgan Chase

JPMorgan Chase, 3,33$’lık üç aylık kazançta hisse başına 32 sent ile tahminleri geride bırakırken, satışlar da beklentileri aştı. Banka, yatırım bankacılığı bölümündeki büyük başarıdan yararlandı, ancak alım satım sonuçları durdu. JPMorgan’ın hissesi, piyasa öncesi işlemlerde yüzde 2.7 düştü.

Altcoin Nedir?  Hangi Altcoin Alınmalı?  NFT Nedir? 

Altcoin hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Wells Fargo 

Wells Fargo (WFC) dördüncü çeyrek kazanç ve gelir tahminlerini aştıktan sonra piyasa öncesi işlemlerde yüzde 2.3 arttı. Wells Fargo, analistlerin tahminlerinin 12 sent üzerinde olan hisse başına düzeltilmiş 1,25 dolar kazandı. Kredi zarar karşılıklarının elimine edilmesi ve artan kredi talebi sonucunda kârlılık genel olarak artırılmıştır.

Sherwin-Williams

14 Ocak ABD Piyasası Açılış Öncesi Hareketli Hisseler | Nasdaqnedir.com

Sherwin-Williams (SHW) Boya işinin hisseleri, şirketin mevcut çeyreğe kadar devam etmesini beklediği tedarik zinciri endişeleri nedeniyle tam yıl görünümünde aşağı yönlü bir revizyonun ardından piyasa öncesi ticarette yüzde 3,3 düştü. Ancak Sherwin-Williams, nihai pazarlarının çoğunda talebin güçlü kalmaya devam ettiğini belirtti.

14 Ocak ABD Piyasası Açılış Öncesi Hareketli Hisseler Macau casino stocks

Las Vegas Sands (LVS), Wynn Resorts (WYNN), Melco Entertainment (MLCO) ve MGM Resorts (MGM) kumarhane hisseleri, Macau hükümetinin kumarhaneler için maksimum altı lisans açıklamasının ardından piyasa öncesi ticarette yükseldi. Bunlar, Macau’da faaliyet gösteren altı firma ve mevcut lisanslarının süresi bu yıl dolacak. Las Vegas Sands yüzde 10.7, Wynn yüzde 10, Melco yüzde 12,9 ve MGM yüzde 4 arttı.

Walt Disney

14 Ocak ABD Piyasası Açılış Öncesi Hareketli Hisseler | Nasdaqnedir.com

Walt Disney (DIS) Guggenheim, Disney’in doğrudan tüketiciye ve park sektörlerine ilişkin daha zayıf tahminlere atıfta bulunarak, Guggenheim’ın hisse notunu “satın al”dan “nötr”e düşürmesinin ardından, Disney, piyasa öncesi ticarette yüzde 1,6 düştü.

Boston Beer

Boston Beer (SAM) , bira üreticisinin yıllık karlılık tahminini aşağı yönlü revize etmesinin ardından piyasa öncesi işlemlerde %8 düştü. Firma, Truly hard seltzer markası için tedarik zinciri zorlukları ve azalan büyüme ile mücadele ediyor.

Virgin Orbit

Virgin Orbit, şirketin geçen ay halka açılmasından bu yana ilk lansmanı olan Perşembe günü yedi küçük uyduyu başarıyla fırlattı. Pazar öncesi ticaret, hisselerin yüzde 1.1 arttığını gördü.

DAX nedir? DAX endeksi nedir?

DAX endeks hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

14 Ocak ABD Piyasası Açılış Öncesi Hareketli Hisseler BJ’s Wholesale 

nasdaqnedir.com

BJ’s Wholesale (BJ) hisseleri, JP Morgan Securities’in enflasyon endişelerini ve tüketici teşvik önlemlerindeki gerilemeyi öne sürerek depo perakendecisinin hissesini “nötr”den “düşük”e düşürmesinin ardından piyasa öncesi işlemlerde %3 düştü.

Bausch Health 

Bausch Health (BHC), Bausch + Lomb göz sağlığı yan kuruluşunun ilk halka arz için başvuruda bulunduğu ve Eylül ayında sona eren dokuz ay boyunca gelir artışı bildirdiği haberi üzerine piyasa öncesi ticarette yüzde 3,2 yükseldi. Bausch Health, Bausch + Lomb’un en büyük hissedarı olmaya devam edecek.

Nasdaq 100 nedir? Nasdaq 100 endeksi nedir?

 NASDAQ hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Related posts

Tesla Hissesi Almak için 3 ve Satmak için 1 Neden

Atilla

Kyndryl mi yoksa IB mi?

Atilla

Tarım dışı istihdam nedir?

Atilla

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul et Devamını oku