AnalizNASDAQNASDAQ 100NASDAQ ANALIZNasdaq YatırımıNASDAQ YORUM

19 Nisan ABD Açılış Öncesi En Hareketli Hisseler

6 Ocak Piyasa Gelişmeleri FED / ENFLASYON

19 Nisan ABD Açılış Öncesi En Hareketli Hisseler , Açılış öncesi en çok hareket eden hisse senetleri,

Netgear, Zendesk, WeWork ve daha fazlası.

 

Netgear (NTGR): Ağ ekipmanı üreticisinin 3 Nisan’da sona eren çeyrek için beklenenden daha zayıf ön sonuçlar açıklamasının ardından Netgear, piyasa öncesi işlemlerde %10,6 düştü.

Tesla'nın başı Elon Musk'ın Twitter paylaşımlarıyla dertte - Son Dakika  Haberleri

Zendesk (ZEN):Müşteri hizmetleri yazılımı geliştiricisinin olası bir satışı araştırdığına dair bir Bloomberg raporunun ardından Zendesk, piyasa öncesi ticarette %6,1 arttı. Zendesk’in sürece yardımcı olması için danışman Qatalyst Partners’ı tuttuğu söyleniyor.

DAX nedir? DAX endeksi nedir?

DAX endeks hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

 

19 Nisan ABD Açılış Öncesi En Hareketli Hisseler

WeWork (WE): Piper Sandler’ın yeni kapsama alanında ofis paylaşım şirketinin hisselerinin “fazla kilolu” olarak derecelendirilmesinin ardından WeWork ön pazarda %5.4 yükseldi. Firma, WeWork’ün karlılığa giden yoluna ve esnek ofis modelinin Covid sonrası dünyaya ne kadar iyi uyduğuna olan güvene işaret ediyor.

Miller Street - Coworking Office Space in North Sydney | WeWork

Altcoin Nedir?  Hangi Altcoin Alınmalı?  NFT Nedir? 

Altcoin hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

 

19 Nisan ABD Açılış Öncesi En Hareketli Hisseler

Acadia Pharmaceuticals (ACAD):Acadia Pharmaceuticals, ilaç üreticisinin ameliyat sonrası ağrıyı tedavi etmeye yönelik deneysel ilacının bir Faz 2 çalışmasında birincil hedefine ulaşmadığını söylemesinin ardından piyasa öncesi eylemde %7,7 düştü.

Johnson & Johnson (JNJ):Johnson & Johnson, hisse başına 2,67$’lık üç aylık kazançla tahminleri hisse başına 11 sent geride bıraktı. Gelir tahminlerin biraz altında geldi. J&J ayrıca küresel arz fazlası nedeniyle Covid-19 aşısı için satış rehberliğini askıya aldı ve %6,6 temettü artışı açıkladı. Hisseler, ön piyasada başlangıçta %3’ten fazla düştü, ancak daha sonra bu kayıpları sildi.

 

 

Johnson & Johnson, Under Fire, Has Track Record Of Weathering Trouble : NPR

Travelers (TRV): Travelers hisseleri piyasa öncesi ticarette dalgalıydı, sigorta şirketi son çeyreği için üst ve alt satırlardaki tahminleri geçtikten sonra kazançlar ve kayıplar arasında hareket etti. Gezginler, daha düşük felaket kayıplarının da yardımıyla, hisse başına 3,57 dolarlık fikir birliği tahminine kıyasla hisse başına 4,22 dolar kazandı. Gezginler ayrıca %5,7 temettü artışı açıkladı.

Plug Power (PLUG): Hidrojen yakıt hücresi şirketinin hissesi, Walmart’a (WMT) sıvı yeşil hidrojen tedarik etmek için bir anlaşma açıkladıktan sonra piyasa öncesi eylemde %6,6 arttı.

Halliburton (HAL): Halliburton, son çeyreğine ilişkin tahminleri geçmesine rağmen, piyasa öncesi işlemlerde %2.7 düştü. Halliburton, petrol sahası hizmetleri ekipmanına olan talep yüksek kaldığından, hisse başına 35 sent, tahminlerin üzerinde hisse başına bir peni kazandı. Halliburton hisseleri Pazartesi günü 3 1/2 yılın en yüksek seviyesinden kapanmıştı.

19 Nisan ABD Açılış Öncesi En Hareketli Hisseler

Halliburton

American Campus Communities(ACC):Öğrenci konut gayrimenkul yatırım ortaklığı, Blackstone (BX) tarafından borç dahil 12,8 milyar dolarlık bir anlaşmayla satın alınmayı kabul etti. Amerikan Kampüs Toplulukları, ön pazarda %12,9 sıçradı.

Twitter (TWTR):CNBC’ye konuşan kaynaklara göre Apollo Global Management (APO), Twitter’dan bir satın alma için finansman sağlamaya istekli olabilir. Bununla birlikte, özel sermaye şirketi, bir satın alma teklifinde diğer firmalara katılmakla ilgilenmiyor.

JB Hunt Transport (JBHT): JB Hunt, hisse başına 1,94 dolarlık konsensüs tahminini geçerek, hisse başına 2,29 dolarlık üç aylık kar bildirdi. Gelir aynı zamanda Street tahminlerinin de üzerine çıktı. Nakliye şirketi, Covid-19 nedeniyle işgücü sorunlarıyla karşı karşıya kaldığını, ancak bu engeli aştığını ve çeyrek ilerledikçe işin iyileştiğini de sözlerine ekledi. JB Hunt, piyasa öncesi ticarette %1.5 ekledi.

Nasdaq 100 nedir? Nasdaq 100 endeksi nedir?

 NASDAQ hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Related posts

18 Ocak ABD borsaları açılmadan önce bilmeniz gerekenler

Atilla

ABD Piyasaları 11 Ekim

Atilla

ABD Piyasaları 19 Eylül

Atilla

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul et Devamını oku