AnalizNASDAQNASDAQ 100NASDAQ ANALIZNasdaq YatırımıNASDAQ YORUM

23 Mart ABD Açılış Öncesi En Hareketli Hisseler

13 Ocak ABD Açılış Öncesi En Hareketli Hisseler

23 Mart ABD Açılış Öncesi En Hareketli Hisseler , Açılış öncesi en çok hareket eden hisse senetleri Petrol hisseleri, Bed Bath & Beyond, Visa ve daha fazlası

Chevron(CVX), Exxon(XOM), Phillips 66(PSX) : Chevron, Exxon, Phillips 66 Enerji fiyatlarının bir gecede artmasının ardından, petrol stokları piyasa öncesi işlemlerde geniş çapta yükseldi ve ABD’li West Texas Intermediate ham petrolü kısa süreliğine varil başına 130 doların üzerine çıktı. Chevron ve Exxon Mobil’in hisseleri %1’den fazla yükselirken, Phillips 66 %3.4 yükseldi. ConocoPhillips yaklaşık %2 yükselirken, Baker Hughes %4 yükseldi.

Bed Bath & Beyond - Summerlin

Bed Bath & Beyond(BBBY): 3 Mart ABD Açılış Öncesi En Hareketli Hisseler,Ev eşyaları perakendecisinin hisseleri, GameStop Başkanı Ryan Cohen’in yatırım şirketi RC Ventures aracılığıyla perakendecide yaklaşık %10 hisseye sahip olduğunu açıklamasının ardından Pazartesi günü piyasa öncesi işlemlerde %70 arttı. Cohen, şirketin kendisini özel sermayeye satmayı ve BuyBuy Baby zincirini kapatmayı keşfetmesi gerektiğini söyledi.

DAX nedir? DAX endeksi nedir?

DAX endeks hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

7 Mart ABD Açılış Öncesi En Hareketli Hisseler : Archer-Daniels-Midland(ADM) : Archer-Daniels-Midland – Tarım şirketinin hisseleri, Rusya’nın Ukrayna’yı işgali nedeniyle arz endişeleri nedeniyle mahsul fiyatlarının artmasıyla birlikte, piyasa öncesi %3,9 arttı.

Mastercard or Visa in Uganda —what's the difference? – Techjaja

Altcoin Nedir?  Hangi Altcoin Alınmalı?  NFT Nedir? 

Altcoin hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

7 Mart ABD Açılış Öncesi En Hareketli Hisseler 

Visa(V), Mastercard(MA):Her iki şirketin de hafta sonu Rusya’daki faaliyetlerini askıya aldıklarını açıklamasının ardından ödeme hisseleri piyasa öncesi işlemlerde düştü. Visa’nın hissesi %2,2, Mastercard ise %1,7 değer kaybetti.

 

Occidental Petroleum(OXY): Petrol ve gaz şirketinin hisseleri, Warren Buffett’in Berkshire Hathaway’in son zamanlarda hissesini önemli ölçüde artırdığını gösteren bir düzenleyici dosyalamanın ardından %8 arttı. Holding, Çarşambadan Cumaya kadar 47.07 ila 56.45 dolar arasında değişen fiyatlarla 61 milyondan fazla Occidental hissesi satın aldı. Berkshire şu anda petrol devinin 91,2 milyon adi hissesine sahip.

 

Whiting Petroleum(WLL), Oasis Petroleum(OAS):

Whiting ve Oasis’in hisseleri, şirketlerin birleşme anlaşması açıklamasının ardından piyasa öncesi ticarette yükseldi. Bir basın açıklamasına göre, tahmini işletme değeri yaklaşık 6 milyar dolar olan yeni şirketin yüzde 53’ü Whiting hissedarlarına ve yüzde 47’si Oasis hissedarlarına ait olacak. Whiting’in hissesi %4.9 artarken Oasis %6’dan fazla yükseldi

 

Citigroup(C) :Banka hissesi, Jefferies’ten bir not indirimi aldıktan sonra, piyasa öncesi işlemlerde %2.8 düştü ve emsallerinden daha düşük performans gösterdi. Firma, Citi’nin geçen hafta bir yatırımcı konferansında detaylandırılan finansal hedeflere ulaşmasının pek mümkün görünmediğini söyledi.

Nasdaq 100 nedir? Nasdaq 100 endeksi nedir?

 NASDAQ hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Related posts

Jeff Bezos ve Elon Musk’ın Uzay Sevdası

Atilla

NASDAQ 100 Nedir ? Nasdaq Endeksi Hakkında Merak Edilenler

Atilla

12 Ocak Wall Street

Atilla

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul et Devamını oku