AnalizNASDAQNASDAQ 100NASDAQ ANALIZNasdaq YatırımıNASDAQ YORUM

25 Nisan ABD Açılış Öncesi En Hareketli Hisseler

NASDAQ NEDİR

25 Nisan ABD Açılış Öncesi En Hareketli Hisseler , Açılış öncesi en çok hareket eden hisse senetleri,

Twitter, Coca-Cola, Warner Bros. Discovery ve daha fazlası

 

Coca-Cola’nın hisseleri, yaklaşık %1 arttı

Coca-Cola’nın hisseleri, şirketin son çeyrekte analistlerin üst ve alt satırlarında beklentilerini aşmasının ardından yaklaşık %1 arttı. İçecek devi, 10.5 milyar dolarlık gelir üzerinden hisse başına 64 sentlik düzeltilmiş kazanç bildirirken, analistler 9.83 milyar dolarlık gelir için hisse başına 58 sent bekliyorlardı.

Coca-Cola Net Worth, Earnings and Revenue 2022 - Wealthypipo

Twitter %5 yükseldi

Twitter, sosyal medya devinin Elon Musk ile anlaşmaya yakın olduğuna dair haberler üzerine %5 yükseldi. Şirketin yönetim kurulunun, halihazırda 46.5 milyar dolarlık finansman sağlayan Elon Musk’tan devralma teklifini görüşmek üzere Pazar günü toplandığı bildirildikten bir gün sonra geldi.

DAX nedir? DAX endeksi nedir?

DAX endeks hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

 

25 Nisan ABD Açılış Öncesi En Hareketli Hisseler

Petrol stokları Düşüşte

Petrol fiyatları Şanghay’daki kilitlenmelerin ortasında küresel bir yavaşlama korkusuyla düştüğü için Pazartesi günü enerji şirketlerinin hisseleri düştü. Chevron, ConocoPhillips ve Marathon Oil sırasıyla %2.2, %2.6 ve %2.8 düştü.

The Weird, True Story of the Kelloggs Brothers | MyRecipes

Altcoin Nedir?  Hangi Altcoin Alınmalı?  NFT Nedir? 

Altcoin hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

 

25 Nisan ABD Açılış Öncesi En Hareketli Hisseler

Kellogg %1,8 düştü

Kellogg’un hisseleri, Deutsche Bank’ın hisse notunu beklemeye indirmesinin ardından %1,8 düştü. Banka, not indiriminin nedenleri arasında işçi grevlerinin etkisini, artan enflasyonu ve tedarik zinciri aksaklıklarını gösterdi.

Verizon +play: Here's how it works - Protocol

Verizon Hisseleri %1 düştü

Verizon hisseleri, Goldman Sachs’ın hisse notunu nötr seviyeye indirmesinin ardından %1 düştü. Banka, Verizon’un 5G büyümesi için iyi bir konumda olduğunu ancak AT&T gibi emsallere kıyasla daha düşük bir potansiyel getiri sunduğunu söyledi.

25 Nisan ABD Açılış Öncesi En Hareketli Hisseler

Penn National Gaming %2.8 arttı

Morgan Stanley’nin son zamanlardaki düşük performansına rağmen satın alma olarak adlandırmasının ardından oyun hissesi %2.8 arttı. Banka ayrıca Barstool Sports ve theScore işlerinde fırsatlar görüyor.

Warner Bros. Discovery %2,5 düştü.

Warner Bros. Discovery’nin hissesi, yatırımcıların şirketin CNN+ hizmetini lansmanından haftalar sonra kapatacağı haberlerini sindirmeye devam etmesiyle %2,5 düştü.

Deere %3,4 düştü

Ekipman üreticisinin stoğu, Bank of America’nın stoğu nötr seviyeye indirmesinin ardından %3,4 düştü. Banka, devam eden tedarik zinciri sorunları ve diğer makro eğilimler arasında çiftlik ekonomisi ve tarımsal ekipman alanında temkinli olmaya devam ettiğini söyledi.

Nasdaq 100 nedir? Nasdaq 100 endeksi nedir?

 NASDAQ hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Related posts

Google hisse senedi: Google Nedir? Canlı GOOGL Fiyatı ve Grafiği

Atilla

Netflix Hissesi Almak

Atilla

NVIDIA Hisse Senedi: NVIDIA Nedir? Canlı NVDA Fiyatı ve Grafiği

Atilla

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul et Devamını oku