AnalizNASDAQNASDAQ 100NASDAQ ANALIZNasdaq YatırımıNASDAQ YORUM

4 Nisan ABD Açılış Öncesi En Hareketli Hisseler

100$ ile Tesla Hissesi Nasıl Alınır?

4 Nisan ABD Açılış Öncesi En Hareketli Hisseler , Açılış öncesi en çok hareket eden hisse senetleri,

Twitter, Tesla, Starbucks ve daha fazlası

 

Twitter (TWTR) :Bir Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu başvurusunun Tesla CEO’su Elon Musk’ın Twitter’da %9,2 pasif hisse aldığını göstermesinin ardından Twitter hisseleri ön pazarda %26,1 yükseldi.

Twitter Makes Photos, Videos Look More Immersive in New Test

Tesla (TSLA): Tesla, ilk çeyrekte 310.000’den fazla araç teslim etti; bu, elektrikli araç üreticisi için bir rekor, ancak Wall Street konsensüs tahminlerinin altında. Tesla, piyasa öncesi işlemlerde %1 kazandı.

DAX nedir? DAX endeksi nedir?

DAX endeks hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

 

4 Nisan ABD Açılış Öncesi En Hareketli Hisseler

Starbucks (SBUX) : Starbucks, kahve zinciri için gelecekteki büyümeye yatırım yapmasına izin vereceğini söylediği bir hareketle hisse geri satın alma programını askıya aldı. Hareket, Howard Schultz’un emekli olan Kevin Johnson’ın yerine üçüncü kez CEO olarak geri dönmesiyle geldi. Starbucks, piyasa öncesi eylemde %2.3 düştü

Howard Schultz returns to Starbucks as CEO amid labor uprising -  sharetherake

Altcoin Nedir?  Hangi Altcoin Alınmalı?  NFT Nedir? 

Altcoin hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

 

4 Nisan ABD Açılış Öncesi En Hareketli Hisseler

JPMorgan Chase (JPM) :Hissedarlara yıllık mektubunda CEO Jamie Dimon, bankanın Rus yatırımlarına maruz kalması nedeniyle 1 milyar dolarlık potansiyel bir kayıpla karşı karşıya kalabileceğini söyledi.

JD.com (JD), Netease (NTES), Alibaba (BABA), Tencent Music (TME) :ABD’de işlem gören Çin hisseleri, Çin’in denetim gözetimi ile ilgili gizlilik kurallarını gözden geçirmeyi önermesinin ardından piyasa öncesi ticarette toparlanıyor. Bu, ABD-Çin işbirliğinin önündeki bir engeli kaldırabilir ve bu şirketlerin ABD’de listeden çıkarılmasını

Hertz (HTZ) : Araç kiralama şirketi, Hertz’in önümüzdeki beş yıl içinde elektrikli araç üreticisi Polestar’dan 65.000’e kadar elektrikli araç satın alacağı yeni bir ortaklık duyurdu. Hertz, ön piyasada %2,3 değer kazandı.

 

Novartis

Novartis (NVS) : Novartis, İsviçreli ilaç üreticisinin 2024 yılına kadar yılda en az 1 milyar dolar tasarruf edebileceği bir hamleyle iş birimlerini yeniden düzenlediğini duyurdu. Yeni yapı, ilaç üreticisinin ilaç ve onkoloji işlerini entegre edecek. Novartis, piyasa öncesi işlemlerde %1 yükseldi.

General Motors (GM) : Reuters’e konuşan bir kaynağa göre, Kanada bugün ülkedeki iki GM fabrikasına yapılacak yatırımları açıklayacak. Elektrikli ticari araç üretecek bir fabrikanın desteklenmesini içeren yatırımların miktarı ise bilinmiyor.

Logitech (LOGI Logitech, bilgisayar fareleri, klavyeler ve diğer bilgisayar çevre aygıtları üreticisinin son zamanlardaki güçlü finansal performansıyla teşvik edilen Goldman Sachs’ta “nötr” konumundan “satın alın” durumuna yükseltildi. Logitech ön pazarda %4.3 arttı.

Nasdaq 100 nedir? Nasdaq 100 endeksi nedir?

 NASDAQ hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Related posts

18 Şubat ABD borsaları açılmadan önce bilmeniz gerekenler

Atilla

6 Ocak Piyasa Gelişmeleri

Atilla

ABD Piyasaları 14 Eylül

Atilla

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul et Devamını oku